Waarom en hoe update je je Boks?

Pourquoi et comment mettre à jour sa Boks ?

Je Boks updaten, wat betekent dat?

Update je iPhone, oké, update de SNCF-applicatie, anders kun je je reis niet boeken, heel goed, update je pakketbus Boks , wat een grappig idee… Nou, denk nog eens goed na! Omdat net als veel verbonden objecten, software en applicaties, de Boks en de applicatie die het aandrijft, moeten worden bijgewerkt om te worden verbeterd, aangepast en gecorrigeerd.

Het eerste type updates betreft onze mobiele applicatie ( IOS En Android ) en gaat over het verbeteren van de gebruikerservaring. Zij staan ​​toe :

 • Om te profiteren van nieuwe functies ontworpen door ons team. In die zin gaf de update van december onze gebruikers toegang tot een nieuwe functie: pakkettracking in de app (lees hier meer over pakkettracking)
 • Om het uiterlijk en de samenstelling van de applicatie-interface te verbeteren, om deze intuïtiever, ergonomischer en gebruiksvriendelijker te maken. In dit verband werkt ons team momenteel aan een nieuw ontwerp van de applicatie, dat binnen enkele weken beschikbaar zal zijn! Blijf op de hoogte 🙂

Het tweede type updates betreft de Boks zelf. Deze worden “DFU” (Device Firmware Update) genoemd en bestaan ​​uit het downloaden van de meest recente versie van de software voor de elektronische kaart van het kluisje, om te profiteren van de laatste wijzigingen en correcties. Ook hier moeten twee soorten DFU worden onderscheiden:

 • de normale update: de Boks kunnen correct blijven functioneren totdat de update is uitgevoerd.
 • de verplichte update: dankzij de update kan de Boks correct functioneren na grote wijzigingen in de applicatie of een kritiek probleem met de instructies.


  Oké, maar wat is het punt?

  Updates voor de Boksen bestaan ​​uit het functioneler, praktischer en efficiënter maken ervan. Ze maken onder meer het volgende mogelijk:

  • Om de werking van ons systeem te optimaliseren: dankzij een van de eerste updates konden we een waarschuwingssysteem implementeren om gebruikers te waarschuwen voor de noodzaak om de batterij van hun Boks te vervangen (wanneer het batterijniveau te hoog wordt). op de juiste manier).
  • Om mogelijke systeemstoringen te corrigeren. Dankzij een update konden we bijvoorbeeld op afstand het openen van de deur verbeteren, anticiperend op toekomstige koudegolven: het slot zou dan intensiever moeten openen.

  Om onze oplossing zo goed mogelijk aan te passen aan de behoeften van onze gebruikers, hebben we ervoor gekozen om te kiezen voor schaalbare en aanpasbare technologie, waaraan ons team van ingenieurs dagelijks werkt.

  Hoe update je je Boks?

  Niets is eenvoudiger. Breng uw smartphone dichter bij de Boks terwijl deze de nieuwe gegevens van de Boks-firmware-update via Bluetooth overdraagt. De operatie duurt doorgaans minder dan een minuut en de wijzigingen zijn onmiddellijk van kracht. Dit is eigenlijk dezelfde technologie die wordt gebruikt om veel verbonden objecten te updaten die niet rechtstreeks met internet zijn verbonden, zoals de Beats Studio Bluetooth-hoofdtelefoon of het nieuwste Somfy connected slot.

  Rug